Ne Touch Atvirų Durų Asistentas Nešiojamų Stabdžių Gemalų Liftas Mygtuką Stalčių Durų Rankena Asistentas saugos Bekontaktis Įrankis

Ne Touch Atvirų Durų Asistentas Nešiojamų Stabdžių Gemalų Liftas Mygtuką Stalčių Durų Rankena Asistentas saugos Bekontaktis Įrankis

w46519

Nauja

Yra sandėlyje

€4.48 €2.24
Vnt.

Žymos: passat durų rankena, uždaryti ne touch, būgno plastikinė rankena, sulankstyti durų rankenėlės, užrakto ttlock, butas durų plastikinė rankena, ne touch įrankis, rankos diržas už pečių, durų handl, ATIDARYTAS DURIS.

Ypatybė:

1. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, praktiški ir ilgaamžiai.

2. Epidemijos prevencijos priemones, tinkamos naudoti įvairiose aplinkose, gali veiksmingai užkirsti kelią ligos infekcijos ir apsaugoti savo asmeninį saugumą.

3. Produkto specifikacijos: 11.5 * 2.5 * 3cm, mažas ir lengvas, jūs galite jį nešiotis su savimi, ir lengvai įdėti jį į importuojamų krepšiai ar maišeliai

4. Ji yra tinkamos naudoti įvairiose aplinkose, pavyzdžiui, lifto mygtukai, durų rankenos ir stalčių rankenėlės.Jis gali apsaugoti jus, kai jums atviros durys ar liftas.

5. Savarankiškai apsauga yra labai svarbi ypatingą laikotarpį.Šis nulinio kontakto artefaktas yra įrengta su dezinfekavimo priemone, ir built-in kempine galima pridėti keletą kartų.Tai yra būtinas epidemijos prevencijos ekspertų jums ir jūsų šeimos ir draugų išeiti!

Techniniai duomenys:

1. Medžiaga: plastikas + kempinė

2. Dydis: 11.5 * 2.5 * 3cm

3. Spalva: rožinė, mėlyna (spalva built-in kempinė yra atsitiktinis)

Pakuotės Turinys:

1 *Kovos su epidemija įtaisą,

1* tuščias butelis

Pastaba:

(1) Visos nuotraukos yra profesionaliai spalvos, bet dėl įvairių aplinkos šviesos ir skirtingų ekrano prietaiso parametrus, gali būti kai kurių nukrypimų tarp nuotraukų žr., ir straipsnių patys.Prašome suprasti.

(2) duomenys yra išmatuotas rankiniu būdu, ir gali būti, kai nukrypimas, bet tai netrukdo naudojimui.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai