Plonas Indeksas Plonas Indeksas Poliarizuota UV Apsauga nuo Saulės Lęšiai Multifocal Recepto Akiniai nuo saulės, Optikos Laisvos Formos Progresiniai Lęšiai

Plonas Indeksas Plonas Indeksas Poliarizuota UV Apsauga nuo Saulės Lęšiai Multifocal Recepto Akiniai nuo saulės, Optikos Laisvos Formos Progresiniai Lęšiai

w179541

Nauja

Yra sandėlyje

€91.19 €72.95
Vnt.

Žymos: optika nuotraukas, optika pranešimų, priemonės optika, centro optika, kia optika, taisyklė optika, išėjimo optika, alternatyvūs optika, vyrai optika, vaizdo optika.

Pirkėjams:

Prašome pirkti akinių rėmelių ir lęšių mūsų parduotuvėje, mes sumažinti ir surinkti lęšiai už jus, tai lęšiai yra kovos su blue ray ir apsaugos nuo radiacijos.

Mes galime padaryti trumparegystė akiniai, skaitymo akiniai, pagal kliento reikalavimus.

žiūrėkite žemiau processures kaip pirkti lęšius.

Kaip užsakyti receptinių lęšius?

1 žingsnis: pasirinkti optinio kadro.

2 žingsnis: pasirinkite tinkamus lęšius.

3 žingsnis: siųsti mums savo receptą su PD.

1 pavyzdys:

2 pavyzdys:

Teisė (OD): Sfera______ Cyl______ Ašis______

Kairėje (OS): Sfera______ Cyl______ Ašis______

PD: ______mm

FQA:

1. T čia yra ne PD mano recepto, kaip aš galiu pamatuoti ?

Žr. smūgis nuotrauką įvertinti patys.

(Dešinė akis)l--------PD dydis-------l (Kairė akis)

2. kaip aš galiu pasirinkti lęšiai?

3. Kas yra Rodyklė ?Indeksas nuspręsti, lęšiai storis.yra Indeksas, 1.56, Indeksas 1.60, Indeksas 1.67....didesnė indekso numeris-tai plonesni lęšiai.

4. Kas storis lęšiai ?

5. Kodėl mes manome, kad lęšiai yra šiek tiek storesnis, nei tikėjausi?

Yra daug veiksnių poveikį lęšiai storis. (1).Receptą .su sph ir cyl yra didesnis, tada lęšiai bus storesnis. (2).Lęšiai Indeksas.Indeksas yra mažesnis, lęšiai yra storesnis. (3).Rėmo Dydis.Rėmas yra didesnis, lęšiai yra storesnis. (4).PD (mokinio atstumo).jei PD yra skirtingi, kaip Akinių Rėmeliai atstumas, tada lęšiai bus perkeltas , tuo labiau skirtumas, storesnis, lęšiai. 6. Aš galiu grįžti lęšiai ?Nes lęšiai yra pritaikyti pagal pirkėjo recepto, todėl mes neprisiimame grįžti lęšiai be jokių kokybės problema. 7. Kokybės Užtikrinimo Mes tikriname kiekvieną lęšius prieš vežimą, taigi paprastai ne klaida.jei manote, tai negerai recepto, tada prašome patikrinti, lęšiai jūsų opitcal parduotuvė, ir atsiųsti mums bandomoji nuotrauka.ar jums grąžinti akinius paštu ir mes išbandyti jį vėl ir siųsti jums išbandyti nuotrauką.mes bus padaryti nauji lęšiai už jūsų, arba grąžinti jums lęšiai išlaidų, jei patvirtinta, tai mūsų klaida (grįžti laivyba išlaidos taip pat bus grąžinti).Ačiū.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai